6 Ekim 2012 Cumartesi

SNEAKER

Çok rahat olan bu ayakkabıları tanımaya ne dersiniz?
These shoes are very comfortable to know what do you think?

Her rengini her desenini bulabileceğiniz bu ayakkabıların bir çoğu da özel üretim. Özellikle Adidas bazı modellerini sınırlı sayıda üretiyor. Örneğin yukarıda ki leopar desenli veya goril kafalı olanlar özel üretim. İnternette bile nerede satıldığına ulaşamadım. Nike modelleri bu konuda daha ulaşılabilir. :)
Every color and every pattern you can find many of these shoes or special production. Adidas produces a limited number of models, especially some. For example, the leopard-print or gorilla-headed ones above, a special production. Have been sold on the Internet where you could not get even. Nike models more accessible in this regard. :)


Nike'ın air yeezy glow modelinin alt tabanı fosforlu. Kim Kardashian, Rihanna ve  Kanye West bu modeli kullanıyor.
Nike air yeezy glow phosphorescent bottom base model. Kim Kardashian, Rihanna and Kanye West is using this model.Usher'ın, Justin Bieber'ın ve Chris Brown'un kullandığı modeller ise bunlar:
Usher, Justin Bieber and Chris Brown are the models used by:
Şimdi de Rihanna'nın sneaker modellerini inceleyelim.
Now look at Rihanna's sneaker models. Bence Rihanna da sneakerda mutluluğu bulanlardan. :)
I think Rihanna happiness that found in the sneakers. :)


Ve şimdi gelelim Isabel Marant sneakerlarına.
And now let's Isabel Marant sneakers.


Isabel Marant, Beyonce'un klibinde bu ayakkabıyı giymesiyle moda haline geldi. Herkesin bu ayakkabılardan giydiğini görüyoruz. Türkiye'de de benzer modelleri satılmaya başladı. Isabel Marant sneakerlarının diğer sneakerlardan farkı gizli topuklu olması. Spor giyineyim ama ayakkabım topuklu olsun diyorsanız işte bu ayakkabı tam size göre. 
The Isabel Marant, Beyonce music video was fashioned after wearing these shoes. We see everyone wearing these shoes. Similar models began to be sold in Turkey. Isabel Marant heels sneakerlarının other sneakerlardan difference is confidential. Isabel Marant sneakers has hidden heel. If you want to dress up and wear heels and sports,to this shoes right for you. 

Benzer modelleri Deichmann da ve trendyolda satışa sunuldu.
Deichmann and Trendyol similar models offered for sale.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder