7 Ekim 2012 Pazar

TURP SUYU MUCİZESİ/THE MIRACLE OF RADİSH JUICE

Özellikle hava değişimiyle birlikte daha fazla dökülmeye başlayan saçlarınız için hemen bir iksir formülü vereceğim.
Hem saçlarınızın daha hızlı uzamasını sağlayacak hem de dökülmesini engelleyecek bu formülü evde annem ve ben denedik. İkimizde çok memnun kaldık. Şimdi "Saçım dökülüyor." diyen herkese bu birleşimi anlatıyorum. Ben faydasını gördüm sizde görün.


Gerekli Malzemeler:
-Turp
-Yumurta
-Su

Yapılışı:
Saçınız çok uzun değilse eğer rendelemek için bir turp yeterli. Turbu rendeledikten sonra yine saçınızın uzunluğuna göre su miktarını ayarlayın. Çok uzunsa eğer bir turba iki su bardağı su yeterli, hatta bir buçuk. Daha sonra rendelediğiniz turpla iki bardak suyu kaynatın. Kaynadıktan sonra turbun posasını süzüp kaynamış suya bir yumurtanın sarısını koyun ve çırpın. Elde ettiğiniz karışımı saç diplerinize masaj yaparak sürün ve saçlarınızı bir havluyla sarın. On/on-beş dakika saçınızda bekletin ve saçınızı iyice durulayın.
İşte bu kadar.

Uyguladıktan sonra bize yorum yazmayı unutmayın.


I will give a formula for pouring out your hair.
This formula will lengthen your hair faster and prevent hair loss. My mom and I tried this formula at home. We both were pleased with this formula. Now I tell everyone this formula.


Required Materials:
-Radish
-Egg
-Water

Preparation:
Enough to grate a radish. Adjust the amount of water depending on the length of your hair. Then boil the water with grated radish. After the water boiled radish strain. Put the egg yolks into the water. Beat! Apply to your hair. 10, a 15-minute soak in your hair. Rinse off. 
That's it.

Remember to write us a review after you apply.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder