25 Ocak 2013 Cuma

7'den 77'ye Barış Manço


Koton, ünlü sanatçı baskılı t-shirt serilerine bir yenisini daha ekledi: Barış MANÇO!
Manço'nun doğum gününün 70. yılında Koton bir yıldır hazırladığı koleksiyonunu bu hafta mağazalarda satışa sundu. Geçtiğimiz günlerde lansmanı düzenlenen organizasyona Koton ekibi, Manço ailesi, basın mensupları, moda editörleri ve bloggerlar katıldı. 
7'den 77'ye herkesin kalbini çalan Barış Manço için hazırlanan bu özel koleksiyonda Barış Manço'nun stilinden, şarkı sözlerinden  ve kendi çizdiklerinden esinlenilmiş. Bayan koleksiyonunun yanı sıra çocuklar ve erkekler içinde koleksiyon hazırlanmış. 
Benim koleksiyonda en çok hoşuma giden çocuklarında düşünülmüş olması. Biz Barış Manço'yla büyüdük fakat onların böyle bir şansı olmadı. Şimdi hem Barşl Manço'yu tanıyan, onunla büyüyen, onu özleyen bir nesil hatırasını dolabında taşıyacak hem de onu hiç tanımadan büyüyen bir nesile Barış Manço'yu tanıtacak bir koleksiyon bu. 
Fiyatları 19.99 ve 39.99 değişen bu koleksiyonun fotoğraflarını ve lansman fotoğraflarını yakından inceleyelim
 Lale, Doğukan ve Batıkan Manço

Lansman anısı...Salı günü Ebru Şallı'nın sunduğu Ebruli programına  Gülden Yılmaz, Laleve  Doğukan Manço konuk oldu. Ebru Şallı programda Barış Manço koleksiyonundan bu parçayı giymişti.

Sizde Barış Manço'nun hatırasını üzerinizde taşımak ve dolabınızda bulundurmak istiyorsanız hemen Koton mağazalarına uğrayın derim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder